ÖNDERMAK Servis ile öndermak makinelerinin kullanmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız...

 

 

Öndermak Endüstriyel olarak müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir.  Makine talimatlarımızda konusunda uzman ekibimiz tesisinize gelerek kurulumu gerçekleştirmektedir. Diğer firmalardan farklı olarak; biz size uyum sağlayarak, tesisinizin günlük iş akışını bozmadan ekmeğiniz çıkış saatlerine göre gelip,  kurulumu gerçekleştirip, sizle beraber ekmeğinizi çıkartıp, istediğiniz ayarlamaları gerçekleştirerek,  makineyi kullanacak ilgili çalışanlara makinenin kullanımı hakkında gerekli bilgiler verilerek teslimat ve kurulum gerçekleştirilmektedir.

 

 Firma olarak makinelerimiz kendini kanıtlamış, pazarda kabul görmüş ve uzun ömürlülüğü, kolay kullanımı ve bakımı ile en az servis isteyen makinelerdir. Satılan makinenin yanında gerekli olan  belirli süre zarfında yıpranmaya açık yedek tas, yastık,pim gibi malzemeleri yedek olarak vermekteyiz. Bunun yanı sıra tüm ürünlerimizin yedek parça stoğu mevcut olup,  yedek parça tedariği konusunda asla sıkıntı yaşanmamaktadır.

 

  Tüm makinelerimiz ve fırınlarımız Öndermak garantisi altında olup, garanti süremiz 2 yıl olmaktadır, kullanıma dayalı hareketli ve elektrikli parçalar bu kapsam dışında tutulmaktadır. Sağlıklı kullanım için makinelerimiz için gereken iş bitimi sonrası günlük basit bakım ve periyodik yağlama özellikle müşterilerimize şiddetle tavsiye edilmektedir.

 

 Öndermak olarak; Türkiye’nin 7 bölgesine ve 81 şehre hizmet verebilecek servis ağımız mevcut olup,  gerekli yönlendirmeler fabrikamızdan yapılmaktadır.  Bir arıza durumunda ilk olarak fabrikamızla iletişim haline geçildiği takdirde,  gerekli yönlendirmeler yapılmaktadır, eğer arıza giderilmemesi durumu meydana gelmesi durumunda,  fabrikadan teknik bir ekip arızaya müdahale için ilgili yere gönderilmektedir.   

 

 

Öndermak ile baston,dinlendirme,konik yuvarlama,kestart,borulu fırın,elektrikli katlı,döner fırın,konveksiyonel,tünel kullanmanın ayrılacağını yaşayacaksınız.

Neden Öndermak?

Ekmeğinizi Çıkarmadan Teslim Etmiyoruz

Ekmeğinizi Çıkarmadan Teslim Etmiyoruz

Sadece kurulum değil ayrıcalıklı hizmet 
Orijinal Yedek Parça Garantisi

Orijinal Yedek Parça Garantisi

Üretici onaylı %100 orjinal yedekparç...
Güçlü Altyapı

Güçlü Altyapı

Yarının teknolojisini bugün kullanıyoruz
7/24 Satış Sonrası Hizmet

7/24 Satış Sonrası Hizmet

Her zaman sizlerin hizmetinizdeyiz
Kendini Kanıtlamış Makineler

Kendini Kanıtlamış Makineler

Makinelerimiz uzun ömürlüdür
Her Bölgede Servis Hizmeti

Her Bölgede Servis Hizmeti

Hızlı servis hizmeti
Deneyimli Ekip

Deneyimli Ekip

Profesyonel kadro 41 yıllık deneyim
Size Göre Tasarlayıp Üretiyoruz

Size Göre Tasarlayıp Üretiyoruz

Müşteriye özel makine tasarımı
Müşteriye Özel Çözümler, Kalite ve Hizmet

Müşteriye Özel Çözümler, Kalite ve Hizmet

Sektörün öncüsüyüz&n...
1269

mutlu müşteri

1269

makine satışı


Eskişehir Web Tasarım